Berna Çok Sevdiği Kitaplarına Kavuştu


Berna Çok Sevdiği Kitaplarına Kavuştu


Project Image

Kimi zaman uçan bir halıya binip bilmediğimiz diyarlara seyahat ettiren, bambaşka bir dünyaya adım attıran, kimi zaman tarihin sayfalarında koşar adım dolaşıp o anlara tanıklık ettiren kitaplar. Berna “Onlar benim en iyi arkadaşlarım” dediği kitaplarına kavuştu.

Geleceğin teminatı çocuklar gülsün diye her türlü çalışmayı yapan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, açtığı kurslarla onların eğitim, sanatsal ve kültürel yaşamlarına katkıda bulunurken, her mahallede kurduğu çocuk oyun alanlarıyla, hafta sonları sahnelenen çocuk tiyatroları ve filmleriyle çocuklarımızın yanlarında oluyor.

Yıllarca yaptığı öğretmenlik görevinden dolayı eğitimin önemine her fırsatta değinen ve kitap okumanın önemini dile getiren Başkan Cem Kara, kendisinden kitap isteyen Berna’nın isteğini hemen yerine getirdi.

Kitap okumayı çok sevdiğini belirten Subaşı Mahallesi’nde yaşayan Berna’ya kitapları Çatalca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ramazan Ilgın tarafından teslim edildi. Kitapları tek tek incelerken mutluluğu gözlerine yansıyan Berna, Başkanı Cem Kara’ya çok teşekkür ettiğini ve onun bu armağanının kendisini çok sevindirdiğini söyledi.

Başkan Kara vatandaşların daima yanında

Hasta ve yakınlarının daima yanında olarak onların istek ve taleplerini yerine getiren Başkan Cem Kara, belediyeye başvurarak hasta yatağı, tekerlekli sandalye gibi ihtiyaçlarını belirten vatandaşlarımızın bu ihtiyaçlarının hemen karşılanmasını sağlıyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ramazan Ilgın, İnceğiz Mahallesi’nden kendilerine başvurarak tekerlekli sandalye isteyen vatandaşımızın da sandalyesini teslim etti. Sandalyesine kavuşan vatandaşımız ve ailesi bu zor günlerinde yanlarında olan Başkan Cem Kara’ya teşekkürlerini ilettiler.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya