Hakkında

1973 Çatalca doğumludur. İlkokul eğitimini Çatalca Ferhatpaşa İlkokulu’nda tamamladıktan sonra ortaokulu 2.sınıfta bırakarak çıraklık yaygın eğitime devam etti ve kalfalık belgesi aldı.

            Bir dönem sanayide çalıştı. Daha sonrasında çiftçilik yapmaya devam etti. 1993 – 1995 yılları arasında askerlik görevini Hakkari’de tamamladı. 2000 yılında eşi Pelin hanım ile evlendi. 2002 yılında oğlu Cem Ege ve 2004 yılında kızı Eylül dünyaya geldi. Şu an çiftçilik ve otobüs işletmeciliği yapmaktadır.

            Başta çocuklarımızın ve hepimizin geleceğini korumak, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza daha güzel bir Çatalca bırakabilmek için aktif siyasetin içinde görev almaya karar vererek 2009 yılında Cumhuriyet Halk Partisi’ne üye oldu.

            Çatalca’da yaşıyor ve bundan sonra da Çatalca’da yaşamaya devam edecektir. Ailesi ve kendisi yıllardan beri Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül vermiş, partiye her koşulda destek vermiştir.

            Şeffaf, dürüst ve katılımcı belediyecilik anlayışını başkanımızla birlikte el ele, kol kola, omuz omuza devam ettirerek, Çatalca’mızın geleceğini birlikte kurmak için bu göreve talip oldu.Video

Video yüklenmemiş...


Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya