T.C.
ÇATALCA BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Yazı İşleri Müdürlüğü

 

21157006-301.03-E.10332                                                                                                                                       28.12.2016

Konu : Ocak Ayı Meclis Gündemi

 

 

 

İLAN

ÇATALCA HALKI VE MECLİS ÜYELERİNE

DUYURULUR

 

  Belediye Meclisimizin 2017 Yılı Ocak Ayı Toplantısının 1. birleşimi aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere, 02/01/2017 Pazartesi günü Saat:  10.30'da Belediyemiz Meclis Salonunda yapılacaktır.

            İlan olunur.

 

                                                                                                                                   Cem KARA

                                                                                                                                    Belediye Başkanı

 

 

. GÜNDEM :

1- 5393 Sayılı Kanunun 20. maddesi gereğince Belediye Meclisinin "2017 Yılı Çalışma Takviminin belirlenmesi" ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğü'nün teklifi.

2- "Sözleşmeli personel çalıştırılması ve ücretlerinin belirlenmesi" ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün teklifi.

3- Geçici işçilerin vize işlemleri ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün teklifi.

4- Mevsimlik işçi çalıştırılması ve vize işlemleri ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün teklifi.

5- Boş Kadro, derece ve kadro değişikliği ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün teklifi.

6- Belediyemiz ile Memur Sendikası arasında "Sosyal Denge Sözleşmesi" imzalamak üzere Belediye Başkanı'na yetki verilmesi ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün teklifi.

7- 5393 Sayılı Kanunun 32. maddesi gereğince Meclis Üyeleri ve İhtisas Komisyon Üyelerinin ücretlerinin belirlenmesi ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü'nün teklifi.

8- 5393 Sayılı Kanunun 25. maddesi gereğince Denetim Komisyonuna Üye Seçimi ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü'nün teklifi.

9- İlçemiz Akalan, İhsaniye, Subaşı, Celepköy, Gökçeali, Yalıköy ve Kabakça Mahallelerinde Köy Tüzel Kişilikleri adına kayıtlı 2/B vasfındaki taşınmazların alımı ve satımı ile ilgili Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün teklifi.

10- İlçemiz Kaleiçi Mahallesi Martı Sokak ve devamında uzanan alana "Mehmetçik Meydanı" isminin verilmesi ile ilgili Fen İşleri Müdürlüğünün teklifi.

11- Çatalca Merkez ve Yakın Çevresi Revizyon Uygulama İmar Planı değişikliği ile ilgili Plan ve Proje Müdürlüğünün teklifi.