15 Temmuz Şehitler Anıtı’nda tören düzenlendi


15 Temmuz Şehitler Anıtı’nda tören düzenlendi


Project Image

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara Gökçeali Mahallesi 15 Temmuz Şehitliği’nde düzenlenen Çelenk Sunma programına katıldı.

Çatalca Kaymakamlığı tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik günü ve haftası nedeniyle Gökçeali Mahallesi’nde bulunan Şehit Anıtı ve Fidanlığında  “Çelenk Sunma” programı tertip edildi.

Şehitliğe karanfil bırakıldı

15 Temmuz 2017 saat 11.00’da düzenlenen törende Şehitliğe çelenk sunumu gerçekleştirildi. Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Çatalca Garnizon Komutanı İkmal Albay Abdulvahap Bozkurt, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Çatalca İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Kadir Duvan, Cumhuriyet Savcısı Muhammet Emin Yeler, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Çelik, Belediye Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcıları, Siyasi Parti Başkan ve Üyeleri, Daire ve Kurum Müdürleri, Muhtarlar, Çatalca Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkan ve Üyeleri ile STK’lar ve vatandaşların katıldığı törende saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Kuran-ı Kerim Tilaveti ve Çatalca Müftüsü Mehmet Çelebi tarafından dua okundu.

Program Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel’in günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından 15 Temmuz Şehitler Anıtı’na karanfil bırakılması ile son buldu.


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya