Başkan Cem Kara; Çatalca her zaman demokraside iyi örnekler verir


Başkan Cem Kara; Çatalca her zaman demokraside iyi örnekler verir


Project Image

Çatalca Esnaf ve Sanatkârlar Odası 21. Olağan Genel Kurul Toplantısı ve Başkanlık seçimi yapıldı. Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, seçim sonunda yeniden Oda Başkanı seçilen Cafer Dağ’ı tebrik etti.

Çatalca Esnaf ve Sanatkârlar Odası 21. Olağan Genel Kurul Toplantısı ve Başkanlık seçimi gerçekleştirildi. Sabah saatlerinde Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde başlayan oy kullanma işlemi akşam saat 17.00'de sona erdi. 3 adayın yarıştığı seçimde adaylar ise mevcut Başkan Cafer Dağ, Tuna Bilgen ve Yıldıray Güner oldu.

Cafer Dağ yeniden seçildi

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara Nazım Özbay Kültür Merkezi’ne giderek adaylara başarılar diledi. İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, AKP İBB ve Büyükçekmece Meclis Üyesi Rıdvan Yavuz Bilge ve esnaflarla uzun süre sohbet eden Başkan Cem Kara oy kullanma işleminin sona ermesinden sonra oy sayımını izledi.

818 oyun kullanıldığı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı seçiminde mevcut Başkan Cafer Dağ 384 oy, Tuna Bilgen 305 oy, Yıldıray Güner 99 oy aldı. Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Çatalca Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına yeniden seçilen Cafer Dağ’ı tebrik ederek başarılar diledi.

Burada herkes kardeştir

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara yaptığı açıklamada, “3 adaylı bir seçim oldu, esnaf arkadaşlarımız projelerini anlattılar. Geleceğe ilişkin yapmak istediklerini paylaştılar. Esnaflarımızda sanıyorum %50’den fazla katkı sundu seçimlere. Sonuç itibariyle bir arkadaşımız kazanacaktı, eski Oda Başkanımız Cafer Dağ kazandı. Kendisine başarılar diliyorum, umut ediyorum ki önümüzdeki 3 yıl içerisinde Çatalcalı esnaf arkadaşlarımızın daha rahat, huzurlu ve mutlu bir ortamda faaliyetlerini icra edebilmesi için yönetimiyle beraber elinden gelen çabayı gösterecektir. Kutluyorum, tebrik ediyorum, gayet güzel hazırlanmışlar, güzelde bir yarış oldu. Zaten Çatalca her zaman demokraside iyi örnekler verir. Bugünde iyi örnek verdi ve herkes zaten kardeş burada. Dolayısıyla şu andan itibaren artık seçim bitti, çalışma başladı. Başarılar diliyorum, inanıyorum onlar gereğini yapacaklardır” şeklinde konuştu.

 

 


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya