Başkan Cem Kara, Halk Pazarında esnaf ve vatandaşlarla görüştü


Başkan Cem Kara, Halk Pazarında esnaf ve vatandaşlarla görüştü


Project Image

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Perşembe günleri kurulan Halk Pazarını Zabıta Müdürlüğü ekipleriyle birlikte denetleyerek esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Yoğun kar yağışı ardından esnaf ve vatandaşların rahat ve sorunsuz pazar geçirebilmesi için önceki gün pazar alanında incelemeler yaparak çeşitli talimatlar veren Başkan Cem Kara, bugünde kurulan giyim ve gıda pazarını ziyaret etti.

Esnaflarla görüşen Başkan Cem Kara, aynı zamanda pazara gelen vatandaşlarla da görüşerek, onların istek ve şikayetlerini dinlemeyi de ihmal etmedi.

Rahat ve güvenli alışveriş

Pazarları denetleme işlemini sık aralıklarla gerçekleştiren Başkan Kara, esnafın ve vatandaşın karşılıklı olarak memnuniyetini önemsediklerini belirterek, “Kurulan pazarlarda esnafımızın en iyi koşullarda hizmet vermesi için çalışıyoruz. Onların sorunlarını dinliyor, istekleri konusunda çözümler üretiyoruz. Vatandaşlarımızın pazar alışverişlerini rahat ve güvenli bir şekilde yapabilmesi için çalışıyoruz.” dedi. Başkan Cem Kara’nın düzenli aralıklarla gerçekleştirdiği ziyaretten memnun kaldıklarını belirten esnaflar, Başkan Cem Kara’ya teşekkürlerini sundu.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya