Başkan Cem Kara, Protokol Üyeleri ve Vatandaşlarla Bayramlaştı


Başkan Cem Kara, Protokol Üyeleri ve Vatandaşlarla Bayramlaştı


Project Image

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Ramazan Bayramı´nın 1.gününde Çatalca protokol üyeleri ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Ramazan Bayramı Kutlama Töreni Çatalca Askeri Gazinosunda düzenlenen programla başladı.  Bayram kutlamaları Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Garnizon Komutanı İkmal Albay Abdulvahap Bozkurt, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Duvan, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Çelik, Kurum Müdürleri, Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Siyasi Parti Temsilcileri ve Vatandaşların katılımıyla gerçekleşti.

İlçe Jandarma Komutanlığı ziyaret edildi

Askeri Gazinoda düzenlenen kutlama programı sonrası İlçe Jandarma Komutanı Kadir Duvan ziyaret edildi. Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Garnizon Komutanı İkmal Albay Abdulvahap Bozkurt ve Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, burada İlçe Jandarma Komutanı Kadir Duvan ve askerlerin bayramlarını tebrik etti.

İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde bayramlaşma

Kaymakam İnci Sezer Becel, Garnizon Komutanı İkmal Albay Abdulvahap Bozkurt, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara daha sonra Kurum Müdürleri, Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Siyasi Parti Temsilcileri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Bülent Çelik’i ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti.

Huzur dolu bayramlar diledi

Törene katılan herkesin Ramazan Bayramını eşi Nurhan Kara ile tek tek kutlayan Başkan Cem Kara, bayramların sevgi, kardeşlik, dostluk, dayanışma ve yardımlaşma duygularının çok yoğun yaşandığı müstesna günler olduğunu vurguladı ve tüm ilçe halkının bayramını tebrik ederek, herkese sağlıklı, huzur dolu günler geçirmelerini diledi.

 


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya