Çatalca Belediyesi

Başkanımız Mesut Üner “Çatalca’ya gereken hizmetleri hep beraber yapacağız”

Çatalca Belediye Meclisi’nin Nisan 2019 2. Birleşimi Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner Başkanlığında gerçekleşti.

Çatalca Belediye Meclisi Nisan ayı 2. birleşimi 19/04/2019 Cuma günü saat 10.30’da Belediye Meclis Salonunda yapıldı. Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner meclisin açılış konuşmasında özel gün kutlamalarında bulunarak, “Bugün Berat Kandili. Müslüman âlemimizin Berat Kandili mübarek olsun. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı da Allah nasip ederse hep beraber coşkulu bir şekilde kutlayacağız. Şimdiden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı kutluyorum” şeklinde konuştu.

Çatalca halkı yararına ne gerekiyorsa yapacağız

Başkanımız Üner sözlerinin devamında mazbatasını alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na çalışmalarında başarılar dileyerek devam etti. Başkan Mesut Üner sözlerinde, “Mazbatasını alan İBB Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na 5 yıl boyunca yapacağı görevlerden dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz. Bizlerde Çatalca Meclisi olarak yapılacak bütün çalışmalarda onunla beraber, Çatalca halkı yararına ne gerekiyorsa, hep birlikte ilk günden itibaren söylediğimiz gibi mücadele edeceğiz. Çatalca’ya gereken hizmetleri hep beraber yapacağız. Çünkü bu hizmetler Çatalca halkına kalacak hizmetlerdir. Bu güne kadar yapılan bütün hizmetler Çatalca içindi, kimse hizmetleri alıp bir yerlere gitmedi. İnşallah bundan sonrada bu şekilde olacaktır” ifadelerine yer verdi.

Gündem dışı söz alarak Nisan ayında yer alan özel gün kutlamalarında bulunan meclis üyeleri konuşmaları ardından gündem maddesinin görüşülmesine ve oylanmasına geçildi.

Gündemin tek maddesi olan “2018 yılı Çatalca Belediyesi Faaliyet Raporu” ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon raporu okunarak oy birliği ile kabul edildi.

Çatalca Belediye Meclisi 6/Mayıs/2019 Pazartesi saat 10.30’da toplanmak üzere sona erdi.