Başkanımız Mesut Üner'den “Gençliğine ve Geleceğine Sahip Çık” Projesine Tam Destek


Başkanımız Mesut Üner'den “Gençliğine ve Geleceğine Sahip Çık” Projesine Tam Destek


Project Image

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, “Gençliğine ve Geleceğine Sahip Çık” projesi kapsamında düzenlenen toplantıya katıldı. 

Çatalca’daki yüksek risk altında bulunan 107 gencimizin, bağımlılık karşısında bilişsel, psikolojik ve sosyal gelişimlerinin arttırılması amacıyla Çatalca Kaymakamlığı tarafından yürütülen ve İstanbul Kalkınma Ajansı’nın destekleriyle gerçekleşen “Gençliğine ve Geleceğine Sahip Çık” projesi kapsamında Atatürk Spor Kompleksi’nde proje tanıtım yemeği düzenlendi.

Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Al, Çatalca İlçe Emniyet Müdürü Bülent Çelik, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Doğan Gültekin, Yeşilay Derneği Başkanı Hüseyin Kahya, İstanbul Kalkınma Ajansı Uzmanı Emin Şengül, Psikiyatris Dr. Sema Bayçın, Beylikdüzü Belediyesi Danışma Takip ve Rehabilitasyon Merkezi Klinik Psikologu İlayda Yenigün ve Bağımlılık Danışmanı Latif Çıvgın, Beylikdüzü Ram Müdürü Hayrullah Can, muhtarlar, okul aile birliği başkanları, okul müdürleri ve öğrenciler de yoğun katılım gösterdi.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya