Başkanımız Mesut Üner İlçe Protokolünü İftar Yemeğinde Ağırladı


Başkanımız Mesut Üner İlçe Protokolünü İftar Yemeğinde Ağırladı


Project Image

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Ramazan ayının ilk iftar yemeğini ilçe protokolü ile Atatürk Spor Kompleksi'nde gerçekleştirdi. 

Çatalca Belediyesi'nin düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde; Kaymakam İnci Sezer Becel, Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Aslan, MHP İlçe Başkanı Mehmet Tufan Erçağ, İYİ Parti İlçe Başkanı Niyazi Uyar, Daire Müdürleri, Meclis Üyeleri, Muhtarlar, Gaziler ve Şehit Aileleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ve üyeleri, Spor Kulüpleri Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Okul Müdürleri, Basın Mensupları, bölge iş insanları bir araya geldi. 

Başkanımız Mesut Üner, protokol iftar yemeğindeki konuşmasına konuklara hoş geldiniz diyerek ve teşekkür ederek başladı. 

Başkanımız Üner: " Soframızı bizimle paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Bu mübarek günde Allah hepimizin birliğini, beraberliğini daim etsin. Ülkemize güzel günler nasip etsin. Çatalca'mıza da bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hep beraber yaşamayı, yapacağımız işleri sizlerin katkılarıyla daha iyi yerlere getirmeyi nasip etsin. Biz büyük bir aile olduk. Bizleri bu akşam yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya