Başkanımız Mesut Üner'in Başlattığı 'HoşGeldinBebek' Projesi Kapsamında Ziyaretler Devam Ediyor...


Başkanımız Mesut Üner'in Başlattığı 'HoşGeldinBebek' Projesi Kapsamında Ziyaretler Devam Ediyor...


Project Image

Başkanımız Mesut Üner'in başlattığı 'HoşGeldinBebek' projesi kapsamında ziyaretlerimiz kaldığı yerden devam ediyor. Belediye Başkanımız Mesut Üner 'HoşGeldinBebek' projesi ile dünyanın en değerli hazinesi olan evlada sahip olan anne babaların sevincine ortak olmaya devam ediyor. 'Çocuklarımız bizim geleceğimiz, yarınlarımız, umudumuz' sözlerini her fırsatta dile getiren Başkanımız Üner'in talimatı ile başlayan projede ziyaretlerimiz devam ediyor.

Çatalca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hayata geçirilen proje kapsamında Belediye Başkanımız Mesut Üner'in eşi Aydan Üner ile Kültür ve Sosyal İşlerden sorumlu Başkan Yardımcımız Tuba Uzun  ziyaretlerde bulunmaya devam ediyor.

Ziyaretler kapsamında bu hafta Kültür Müdürlüğü'müze ulaşan ailelerden;
Salih- Suna Çalışkan Ailesinin bebeği Feriha,  Serkan- Burçin Yükselen Ailesinin bebeği Atahan, Zafer- Şeyma Kaçmaz Ailesinin bebeği Alparslan, Yılmaz- Hicran Çakar Ailesinin bebeği Akın, Bilgehan- Burcu Aksoy Ailesinin  bebeği Yusuf Hazar,  Gürkan-Resmiye Yamaç Ailesinin bebeği Miraç, Ömer- Derya Mavili Ailesinin  bebeği Asya ve Turgay- Elif Karaca Ailesinin bebeği Sufi ' yi evlerinde ziyaret eden Başkanımız Mesut Üner'in eşi Aydan Üner ile Kültür ve Sosyal işlerden sorumlu Başkan Yardımcımız Tuba Uzun dünyaya gelen çocukların ' Vatanına, Milletine ve Ailesine Hayırlı bir evlat' olması  temennisinde bulundular.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren aileler 'Bizleri düşünerek böyle bir projeyi hayata geçiren Belediye Başkanımız Mesut Üner'e çok teşekkür ediyoruz. Bizleri çok mutlu ettiniz.' diyerek misafirlerini ugurladılar.

Başkanımız Mesut Üner’in önemle üzerinde durduğu ve yeni doğan bebek için ihtiyaç duyulabilecek her ürünün yer aldığı hediye edildiği, Hoş Geldin Bebek Projesi’nden Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne başvuran vatandaşlarımız yararlanmaya devam edecek.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya