Başkanımız Mesut Üner; Vatandaşlarımız için Özveriyle Çalışan İtfaiyeci Kardeşlerimize Teşekkür Ediyorum


Başkanımız Mesut Üner; Vatandaşlarımız için Özveriyle Çalışan İtfaiyeci Kardeşlerimize Teşekkür Ediyorum


Project Image

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Çatalca İtfaiye Grup Amirliği’ni ziyaret ederek yangın, afet, kurtarma, su baskını gibi konular başta olmak üzere vatandaşlarımızın canını ve malını korumak için gece gündüz demeden çalışan itfaiyecilerle buluştu.

Ziyarette İstanbul Avrupa Yakası İtfaiye Müdürü Mustafa Tomak, Müdür Yardımcısı Abidin Vişne, Çatalca Bölgesi İtfaiye Grup Amiri Cemalettin Budak ve İtfaiye Personeliyle kahvaltı yapan Başkanımız Mesut Üner, itfaiyecilerin nöbet değişim dualarını da onlarla birlikte yaptı.

Çalışmalarla ilgili bilgi aldı

Yetkililer ile birlikte kurumda gezen, itfaiye araçlarını inceleyen ve ayrıntılı bilgi alan Başkanımız Mesut Üner her türlü tehlike ile karşı karşıya kalan itfaiyecilerin kendi canını ortaya koymaktan asla çekinmeden çalıştıklarını belirtti.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner ziyarette, “İtfaiyecilik son derece meşakkatli, sabır, donanım ve eğitim isteyen en zor mesleklerden biri. Gece, gündüz demeden Çatalca’mız ve bölge halkının imdat çağrısına cevap vermek için hazır bekleyen tüm itfaiyeci kardeşlerimize, gösterdikleri üstün gayretlerden, özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” sözleriyle görevlerinde başarı ve kolaylıklar diledi.

#BirlikteÇatalcayız


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya