Bayram Kıran Çocuk Bakım Evi öğrencilerinden muhteşem yıl sonu gösterisi


Bayram Kıran Çocuk Bakım Evi öğrencilerinden muhteşem yıl sonu gösterisi


Project Image

Çatalca Belediyesi Bayram Kıran Çocuk Bakım Evi öğrencileri yıl sonu etkinliği düzenledi. Minik öğrencilerin renkli gösterileri görülmeye değer sahneler oluşturdu.

2016-2017 yılı Eğitim-Öğretim döneminin sonlarına yaklaştığımız şu günlerde, öğrencileri ve ailelerini mezuniyet ve okul gösterileri heyecanı sardı. Çatalca Belediyesi Bayram Kıran Çocuk Bakım Evi öğrencileri yıl sonu gösterilerini Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

İzleyenler büyülendi

Dillere destan bir gösteri hazırlayan öğrenciler, öğretmenleri nezaretinde hazırladıkları yıl sonu etkinliklerini salonu dolduran aile ve yakınlarına sundu. 4-6 yaş grubuna hitap eden deneyimli ve işinde uzman kadrosu ile Çatalca halkına hizmet veren Bayram Kıran Çocuk Bakım Evi öğrencileri, gecede görülmeye değer bir gösteri sunarak, hünerlerini başarıyla gösterirken minik öğrencilerin performansı, izleyenleri adeta büyüledi. Aileler bu anları ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekti.

Duygu dolu anlar yaşandı

Programda müzikli oyunlar ve modern dans gösterileri beğeni ile izlenirken öğrencilerin büyük bir beceri ile sergiledikleri, “Asker Uğurlama” ve “Atatürk ve Annesi” isimli dramalar da büyük alkış aldı. 5 yaş grubu öğrencilerinin mezuniyet ve devir teslim töreni duygulu anların yaşamasına sebep oldu.

Başkan minik öğrencilere sevgilerini iletti

Etkinliğe, Çatalca Belediyesi Başkan Yardımcısı Dursun Duran Kaya, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ramazan Ilgın, Belediye Meclis Üyeleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenci velileri katıldı. Kendisi de 25 yıllık eğitimci olan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, büyük önem verdiği Çatalca Belediyesi Bayram Kıran Çocuk Bakım Evi’nin bu güzel gecesine il dışında olması sebebiyle katılamadı. Öğrencilere katılım belgeleri ve çeşitli hediyeler Başkan Cem Kara adına Başkan Yardımcısı Dursun Duran Kaya tarafından verildi.

Daha fazla fotoğraf: https://www.facebook.com/pg/catalcabelediye/photos/?tab=album&album_id=449271868758510

 


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya