Bir Olduk, Birlik Olduk, Yasemin için Birlikte Çatalca Olduk...


Bir Olduk, Birlik Olduk, Yasemin için Birlikte Çatalca Olduk...


Project Image

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner ve Çatalca Halkı bir araya gelerek en büyük hayali gelinlik giymek olan Yasemin Kaya’nın hayalini gerçekleştirdi.

En büyük hayali gelinlik giymek olan Yasemin Kaya’nın bu hayalini Belediye Başkan Danışmanı Bahadır Sūgūr koordinesinde hazırlanan programla Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner ve Çatalca Halkı hayata geçirdi. " Yasemin Kardeşimize Dillere Destan Bir Düğün Yapalım" sloganıyla bir hafta önce başlayan hazırlıklara gelinlikçi, kuaför, çiçekçi, davetiyeci gibi birçok esnaf katkı sunmaktan kaçınmadı.

Ferhatpaşa İlköğretim Okulu’nun Bahçesinde gerçekleşen düğün törenine Yasemin Emniyet Müdürlüğü araçları, Zabıta araçları, otobüsler ve Çatalca halkının yoğun katılım gösterdiği konvoy eşliğinde getirildi.

Biz kocaman bir aileyiz

Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Çatalca Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Al, Çatalca Jandarma Komutanı Kadir Duvan, Çatalca İlçe Emniyet Müdürü Bülent Çelik, Belediye Başkan Yardımcılarımız Hūseyin Aydın ve Ömer Erçin, AK Parti Çatalca İlçe Başkanı Yusuf Aslan, Meclis Üyelerimiz ve vatandaşlarımızın katıldığı törende ilk önce kına yakılırken, ardından düğün pastası ve eğlence ile gece sürdü.

Yoğun katılımla gerçekleşen düğünde Yasemin ve ailesinin mutluluğu gözlerden kaçmazken, Kaya Ailesi kızlarının hayalinin gerçekleşmesini sağlayan Başkanımız Mesut Üner’e bu unutulmaz günü kendilerine yaşattığı için teşekkürlerini sundu. Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Ūner böylesine anlamlı bir programın fikir annesi Ferhatpaşa İlkokulu Öğretmenlerinden Azize Nur Kök ve programı organize eden Başkan Danışmanı Bahadır Sūgūr başta olmak üzere emeği geçen, katkı sunan esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkür etti. Başkanımız Ūner sözlerinde " Bu özel günü Çatalca halkı ile birlikte hayata geçiriyoruz.  Birlikte Çatalca'yız, biz kocaman bir aileyiz" ifadelerine yer verdi.

 


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya