Birbirinden Güzel Sesler O Ses Çatalca’da Yarıştı


Birbirinden Güzel Sesler O Ses Çatalca’da Yarıştı


Project Image

Birbirinden Güzel Sesler O Ses Çatalca’da Yarıştı


Çatalca Erguvan Festivali bu yıl yepyeni bir organizasyona ev sahipliği yaptı. Birbirinden güzel sesler, O Ses Çatalca’da buluştu. 
20. Erguvan Festivali’nde düzenlenen “O Ses Çatalca” yarışmasında ön elemeyi geçerek finale kalan 12 yarışmacı; Yonca Lodi, Mustafa Keser, Mansur Ark, Cihan Yıldız ve Serkan Çağrı’dan oluşan muhteşem jüri karşısında şarkılarını seslendirdi. 
Binlerce seyircinin alkışlarıyla ve şarkılara eşlik etmesiyle muhteşem bir geceye damga vurulurken, jüri üyeleri değerlendirmesini noter eşliğinde yaptı. Finalistlerin değerlendirilmesinin ardından Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, birbirinden değerli jüri üyelerine teşekkür ederek, yarışmacıları da cesaretlerinden ve güzel performanlarından ötürü teşekkür etti. 
Çatalca’da Mustafa Keser ile Müzik Şöleni
Müzik dolu gecede usta sanatçı Mustafa Keser, en güzel şarkılarını Mehmetçik Meydanı’nı dolduran hayranları için seslendirdi. 
Hareketli ve slow şarkılarıyla dinleyicilere muhteşem bir gece yaşatan usta sanatçıya Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, teşekkürlerini sundu. 
Ünlü sanatçının konseri ardından heyecanlı bekleyiş sona erdi ve O Ses Çatalca yarışmasının sonuçları noter huzurunda açıklandı. 
Çatalca’nın Sesi Tugay Civga Seçildi 
O Ses Çatalca yarışmasında jüri değerlendirmesi sonucunda; Tugay Civga birinci olurken, Tanju Bilgen ikinci ve Ozan Özdoğan üçüncü seçildi. Dereceye giren yarışmacılara ödüllerini Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner takdim etti.


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya