Bisikletliler Çatalca’da Tarihe Yolculuk Yaptı


Bisikletliler Çatalca’da Tarihe Yolculuk Yaptı


Project Image

Bisikletliler Çatalca’da Tarihe Yolculuk Yaptı


Çatalca Erguvan Festivali kapsamında her yıl bisiklet grupları Çatalca’nın doğal parkuru ile buluşuyor. 
Çatalca Belediyesi ve ÇADOSK işbirliği ile düzenlenen bisiklet turu yoğun bir katılımla Erguvan Festivali kapsamında Çatalca’da gerçekleştirildi. 
Sabahın erken saatlerinden itibaren Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan bisiklet grupları burada belediyemizin ikramı ile kahvaltı ederken günün anısına hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmediler. Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner ve eşi Aydan Üner, Çatalca Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Al, Belediye Başkan Yardımcılarımız, Belediye Meclis Üyelerimizin de katılım gösterdiği Cumhuriyet Meydanı’ndaki buluşmaya ÇADOSK, Bisikletliler Meclisi, ANKA Bisiklet Grubu, EDOST Bisiklet Grubu, Beylikdüzü Triatlon Grubu ve Eski Milli Bisikletçi Cengiz Özdoğan katıldı. 
Cumhuriyet Meydanı’ndaki buluşmada Bisiklet Turu’nun startı Belediye Başkanımız Mesut Üner ve Çatalca Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Al tarafından verildi. Çatalca’nın tarihi değerlerini ziyaret etmek üzere yola çıkan bisiklet grupları Kaleiçi, Topuklu Çeşmesi, İnceğiz ve İki Göz mağaralarını dolaşarak İhsaniye Mahallemizde mola verdi. Belediyemiz tarafından yapılan ikramlarla dinlenme fırsatı bulan bisiklet severler dönüş yolunda İnceğiz Mağaralarında fotoğraf çektirerek günü ölümsüzleştirdiler.


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya