Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara Güneş Mobilya’nın açılışını yaptı


Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara Güneş Mobilya’nın açılışını yaptı


Project Image

Çatalca’ da hizmete giren “Güneş Mobilya” isimli iş yerinin açılışı Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara tarafından gerçekleştirildi.

Korkut Kılıç ve Bekir Gül’e ait mobilya dükkanı, Çatalca Ferhatpaşa Mahallesi Mescit Sokak’ta hizmete girdi. Açılışa; Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Çatalca Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cafer Dağ ve çok sayıda davetli katıldı.

İlçemiz adına mutluluk duyuyoruz

Açılış kurdelesini kesen Belediye Başkanı Cem Kara yaptığı konuşmada, " Yıllarca burada Kor-Ke Mobilya olarak hizmet veren iş yeri şimdi yeni bir heyecan ve yeni bir değişiklikle Güneş Mobilya olarak ilçemize hizmet etmeye devam edecek. Yeni adı ve konseptiyle açılan iş yerinde önce esnaf kardeşlerimize bol kazançlar diliyorum. Sağlık ve huzur içerisinde kazançlarını çoluk çocuklarıyla yemeleri nasip olsun. Tabii her geçen gün ilçemizde yeni iş yerleri açılıyor, var olanlara yenileri ilave ediliyor. Biz bundan ilçemizin gelişmesi adına, insanlarımızın alışveriş ederken daha fazla çeşit bulması adına büyük bir mutluluk duyuyoruz. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bu vesile ile Pazar gününden itibaren hep birlikte idrak edeceğimiz Ramazan Bayramı’nın da ilçemize, ülkemize, tüm İslam Âlemine huzur, mutluluk getirmesini temenni ediyorum. Bütün insanlarımıza, aileleriyle, eşleriyle, dostlarıyla birlikte sağlıklı nice bayramlar diliyorum” şeklinde konuştu.

Çatalca Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Cafer Dağ’da yaptığı konuşmada esnaflar adına açılan iş yerinin hayırlı uğurlu olması dileklerini iletti. Açılış ardından Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, 4 katlı mobilya dükkânını gezerek ürünler hakkında bilgi aldı.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya