Çatalca Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi


Çatalca Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi


Project Image

Çatalca Belediye Meclisimizin 2019 Yılı Haziran Ayı Toplantısının 1. Birleşimi, Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner Başkanlığında gerçekleştirildi.

Çatalca Belediye Meclisimizin 2019 Yılı Haziran Ayı Toplantısı 1. Birleşimi gündem maddelerini görüşmek üzere, 10/06/2019 Pazartesi günü Saat:10.30'da Belediyemiz Meclis Salonunda yapıldı. Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in geçmiş Ramazan Bayramı’nı kutlaması ve hayırlı meclisler dilemesiyle başlayan toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesiyle devam etti.

Gündem maddelerinin ilki olan “Muhtaç Kimselere Yardım Komisyonuna üye seçimi” ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğü'nün teklifi görüşülerek, AK Parti Meclis Üyesi Süheyla Topçu ve MHP Meclis Üyesi Hakan Göl oy birliği ile komisyon üyeliğine seçildi.
2. Gündem maddesi olan “Meclis toplantılarında sesli ve görüntülü kayıt sistemlerinin kullanılabilmesi” ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğü'nün teklifi oy birliği ile kabul edildi.
3. Gündem maddesi “Dolu Kadro Derece Değişikliği” ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün teklifi oy birliği ile kabul edildi.
4. Gündem maddesi “Meclis Üyesi Belediye Başkan Yardımcısı Ücretinin Belirlenmesi” ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün teklifinin Plan ve Bütçe Komisyonu’na havalesi oy birliği ile kabul edildi.
5. Gündem maddesi “3402 Sayılı Kadastro Kanununa göre Kadastro ekibiyle birlikte görev yapmak üzere, İlçemiz Başakköy Mahallesinin bilirkişi seçimi” ile ilgili Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'nün teklifi oy birliği ile kabul edildi.
6. Gündem maddesi olan “Çalışma Yönetmeliği” ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nün teklifi oy birliği ile kabul edildi.
7. Gündem maddesi olan “Ek Tarife” ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifinin Plan ve Bütçe Komisyonu’na havalesi oy birliği ile kabul edildi.

8. Gündem maddesi “Geçiş Hakkı Bedeli” ile ilgili Fen İşleri Müdürlüğü teklifinin Plan ve Bütçe Komisyonu’na havalesi oy birliği ille kabul edildi.

9. Gündem maddesi “1/1000 ölçekli Hisaybeyli Mahallesi Uygulama İmar Planı’na yapılan itirazlar ile ilgili Plan ve Proje Müdürlüğü’nün teklifinin İmar Komisyonu’na havalesi oy birliği ile kabul edildi.

10. Gündem maddesi 1/1000 ölçekli Ovayenice Mahallesi Uygulama İmar Planı değişikliği” ile ilgili Plan ve Proje Müdürlüğü teklifinin İmar Komisyonu’na havalesi oy birliği ile kabul edildi.

2019 Yılı Haziran Ayı Meclisi 1. Birleşimi, komisyonlardan gelecek raporların görüşülmesi için 14 Haziran 2019 Cuma günü toplanmak üzere sona erdi.

 


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya