Çatalca Belediye Meclisi’nin Aralık Ayı Meclisi Toplandı


Çatalca Belediye Meclisi’nin Aralık Ayı Meclisi Toplandı


Project Image

Çatalca Belediye Meclisi’nin 2018 Yılı Aralık Ayı Toplantısının 1'inci Birleşimi yapıldı.

Çatalca Belediye Meclisi Aralık Ayı Toplantısı, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara başkanlığında Meclis Salonunda gerçekleştirildi.

Gündem maddelerinin görüşülmesine geçilmeden önce gündem dışı söz alan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ve Meclis Üyeleri; Hüseyin Kahya, Belgin Tezer, Filiz Öder, Halil Gök ve Mesut Üner, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü ve 5 Aralık Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının verilmesi ile ilgili kutlama mesajlarında bulundular.

Başkan Yardımcılarına teşekkür edildi

Yapılan konuşmalarda ayrıca, Yüksek Seçim Kurulu’nun 1052 sayılı kararına göre; “Belediye Meclis Üyesi olup Başkan Yardımcılığı görevinde olan Başkan Yardımcılarının görevinden ayrılması” kararına istinaden, görevleri sona eren Başkan Yardımcıları Ufuk Akın ve Erhan Güzel’e bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür edildi.

İmar Komisyonuna havale edildi

Aralık Ayı Toplantısının 1'inci Birleşimi gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti. Gündemin birinci maddesi olan “1/1000 Ölçekli Aydınlar Mahallesi Uygulama İmar Planı” ile ilgili Plan ve Proje Müdürlüğü'nün teklifi ve “18.05.2018 tarih onaylı, 1/1000 Ölçekli Ovayenice Mahallesi Uygulama İmar Planına yapılan itirazlar”  ile ilgili Plan ve Proje Müdürlüğü'nün teklifi oy birliği ile İmar Komisyonuna havale edildi.

Meclis 7 Aralık 2018 Cuma günü Saat:10.30'da toplanmak üzere sona erdi.

 

 

.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya