Çatalca Belediye Meclisi Şubat Ayı oturumu yapıldı


Çatalca Belediye Meclisi Şubat Ayı oturumu yapıldı


Project Image

Çatalca Belediye Meclisi’nin 2017 yılı Şubat ayı birinci oturumu 06 Şubat 2017 (Pazartesi) günü saat 10.30'da, Belediye Meclis Toplantı Salonunda yapıldı.

Belediye Başkanı Cem Kara Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 3 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

Gündem maddeleri içerisinde yer alan “Dolu derece ve boş kadro derece değişikliği” ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünün teklifi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 2. maddesi Çatalca Kent Konseyinin önerisi üzerine, İlçeye bir üniversite açılması konusunda çalışmalar yapmak için kurulacak komiteye Meclis Üyeleri arasından 3 kişinin seçilmesi ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğünün teklifi okundu. Komiteye önerilen CHP Grubundan Meclis Üyesi Ayhan Tütün, AK Parti Grubundan Meclis Üyesi İbrahim Caner Temel, MHP’den Meclis Üyesi İrfan Sezer oy birliği ile kabul edildi.

Çatalca Merkez ve Yakın Çevresi Revizyon Uygulama İmar Planı Değişikliğine yapılan itiraz ile ilgili Plan ve Proje Müdürlüğünün teklifi hususundaki gündem maddesi oy birliği ile İmar Komisyonu’na havale edildi.

Çatalca Belediye Meclisi’nin 2017 yılı Şubat ayı birinci oturumu komisyon raporlarını görüşmek üzere 10 Şubat 2017 Cuma günü saat 10.30’da toplanmak üzere sona erdi.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya