Çatalca Belediye Meclisi Temmuz Ayı Toplantısı Yapıldı


Çatalca Belediye Meclisi Temmuz Ayı Toplantısı Yapıldı


Project Image

Çatalca Belediye Meclisinin 2018 yılı Temmuz ayı toplantısının 1'inci birleşimi Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara başkanlığında toplandı.

Çatalca Belediye Meclisinin Temmuz ayı toplantısı, 02/07/2018 Pazartesi günü saat:10:30'da, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara başkanlığında belediye meclis salonunda toplandı.

Gündem maddeleri görüşülmesine geçilmeden önce, ilave önerge okunarak Başkanlık Makamına havalesi oy birliği ile kabul edildi.

Cumhurbaşkanı ve milletvekillerini tebrik etti

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara yaptığı konuşmada, 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi konusuna değinerek, “ Yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Cumhurbaşkanını tebrik ediyorum, kutluyorum, 27. dönemde meclise giren tüm milletvekillerini de tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Türkiye’mizin, ülkemizin çok önemli sorunları var bir an önce bu sorunların çözülmesi en büyük dilek ve temennimizdir” dedi. Hafta sonu gerçekleşen YKS sınavına giren öğrencilere başarılı sonuçlar dileyen Başkan Kara, aynı zamanda öğrencileri sınava hazırlayan öğretmenlere ve ailelerine de teşekkür dileklerini sundu. 26 Haziran itibari ile açıklanan Orta Öğretim Geçiş Sınavı sonuçlarının da öğrencilere hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Gündem maddeleri görüşülerek oylandı

Meclisin Temmuz ayı toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti.

Gündem maddelerinden birincisi, “Dolu kadro derece değişikliği” ile ilgili İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü'nün teklifi oy birliği ile kabul edildi.

İkinci gündem maddesi olan, “Mülkiyeti Belediyemize ait yatırım gerektirecek alanların 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu uyarınca 10(on) yılı geçmemek şartıyla, 5393 Sayılı Kanunun 18/e maddesine göre kiraya verilmesi” ile ilgili Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'nün teklifi oylanarak oy çokluğu ile kabul edildi.

Çatalca Belediye Meclisinin 2018 yılı Temmuz ayı toplantısının 1'inci birleşimi, Ağustos ayının tatil olması nedeniyle 3 Eylül 2018 Pazartesi saat 10.30’da toplanmak üzere sona erdi.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya