Çatalca Belediyesi Ailesi Gelenekselleşen İftar Yemeğinde Buluştu


Çatalca Belediyesi Ailesi Gelenekselleşen İftar Yemeğinde Buluştu


Project Image

Çatalca Belediyesi'nin düzenlediği iftar yemeği programında Başkanımız Mesut Üner, AK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili Nevzat Şatıroğlu, Meclis Üyeleri, Çatalca Belediyesi personelleri ve aileleri bir araya geldi.

İki akşam olarak düzenlenen iftar programlarının ilk buluşması Atatürk Spor Kompleksi'nde; Temizlik İşleri Müdürlüğü, Plan ve Proje Müdürlüğü, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Yazı İşleri Müdürlüğü, Sağlık İşleri Müdürlüğü, Hukuk İşleri Müdürlüğü, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü'nün katılımlarıyla gerçekleştirildi.  

Personellerin Doğum Günü de Hep Birlikte Kutlandı

"Çatalca Belediyesi olarak büyük bir aileyiz" vurgusunu her fırsatta dile getiren Başkanımız Mesut Üner, Mayıs ayında doğan personellerin doğum günlerini de iftar yemeği sonrasında kutladı. Doğum günü olan personellerle birlikte pasta keserek, hatıra fotoğrafı çektiren Başkanımız Mesut Üner, hediyelerini de Meclis Üyeleri ile birlikte verdi.

Başkanımız Mesut Üner yaptığı konuşmada; " Geldiğimiz ilk günden bu yana Çatalca Belediyesi olarak büyük bir aile olduğumuzu söylüyoruz. Bu akşam burada ne kadar büyük bir aile olduğumuzu bir kez daha gördük. Gelenekselleşen iftar programımızda sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum ve hayırlı ramazanlar diliyorum. Allah tuttuğumuz bütün oruçları kabul etsin." dedi.


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya