Çatalca Belediyesi Büyük Bir Ailedir


Çatalca Belediyesi Büyük Bir Ailedir


Project Image

Büyük bir aile olarak, acısıyla tatlısıyla her zaman yan yana olduğumuz mesai arkadaşlarımızla gerçekleştirdiğimiz doğum günü etkinliğimizde bir araya geldik. Nisan ayında doğan personel arkadaşlarımızın doğum gününü Nazım Özbay Kültür Merkezi'nde yine hep birlikte kutladık.

Etkinliğe; Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Başkan Yardımcıları Cengiz Uçar, Fehmi Akyüz, Dursun Duran Kaya ve Birim Müdürleri  katıldı.

Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner yaptığı konuşmada; "Öncelikle doğum günü olan bütün arkadaşlarımıza bundan sonraki yaşamlarında, aileleri ile beraber, çoluk çocukları ile beraber güzel bir yaşam geçirmelerini diliyorum. Sayın başkanlarım burada, meclis üyesi abilerim kardeşlerim burada, müdürlerimiz burada. Güzel bir yazı "biz büyük bir aileyiz" noktasında gerçekten büyük bir aile olabilmek için bu tip etkinlikler çok önemli. 
Seçim sürecinde de birçok kez dillendirmiştim. Hayat 31 mart'a kadar devam etmiyor, 1 nisandan sonra da devam ediyor. Bayramda da beraber olacağız, düğünde de beraber olacağız, cenazede de beraber olacağız. Bu süre içerisinde yavaş yavaş tanıyorum, çok tanıdığım insanlar var. Daha önce de birçok şey paylaştığım arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim var.

Çalışma ortamları farklı ortamlardır. Bu süre içerisinde ben sizden şunu rica ediyorum. "Gelen vatandaşa gülen yüzümüzü gösterdiğimiz müddetçe, Vatandaşlarımızın isteklerini cevaplarken somurtarak, soğuk durarak değil de gülen yüzümüzle, içten gelen, sevecen bir şekilde cevaplamak vardır. Bunu yaparsak inanın; önce kazanacak olan sizlersiniz.

Siyaset bir noktada yapılır. Her zaman ben şunu söyledim. Siyaseti yapacak insanlar mecrasında yapsın. Ne zaman? Seçime 2 ay kala, 3 ay kala. Ondan sonraki süreçte Çatalcamızda hep beraber yaşıyoruz, yaşayacağız. Bu süreçte bizden önce başkanlığımızı yapan Sayın Cem Kara Başkanımıza tekrardan teşekkür ediyorum. 10 yıl belediye başkanlığımızı yaptı. Bizimle beraber de çalıştı. Ben 5 yıl meclis üyeliğini yaptım kendisinin. Sonuçta buralardan birileri geldi geçti. Hiç kimseye bu koltuklar kalmadı, bize de kalmayacak. Ama siz çalışanlar olarak işinize sahip çıkarsanız, ekmeğinize sahip çıkarsanız bu sizin için iyi olur. Evimize gittiğimizde başımızı yastığa rahat koyuyorsak, sabah işimize huzurlu bir şekilde geliyorsak buraya, bizim için en güzel çalışma ortamlardan bir tanesindeyiz demektir.

Çatalca Belediyesi'nde iyi bir aile olmamız gerektiğine inanıyorum. Bu tür organizasyonlar gerçekten çok önemli. Bundan farklı olarak başka organizasyonların da yapılmasını istiyorum. Bilmiyorsunuzdur belki; ben 14 yıl belediyecilik yaptım. 12 yıl Tepecik Belediyesi, 2 yıl Büyükçekmece Belediyesi. Ben müdürlerimden, başkan yardımcılarımdan şunu da rica ediyorum; her ay ayın birimini de seçelim, ayın elemanını da seçelim. Beraber yemek yiyelim, onları ödüllendirelim. Beraber olup, yemek yeriz samimiyetimiz artar. Birbirimize söylemek istediğimiz şeyler vardır ama söyleyemeyiz ya, işte oradalarda söylenir bunlar. Arkadaşlara ben söylüyorum, bu organizasyonları yapsınlar. Seminerler de yapalım, bu seminerlerin çalışanlara çok şey kattığını düşünüyorum. 

Buraya gelen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Doğum gününüz kutlu olsun.Bundan sonra sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürsünler. Hepinizi iyi günler diliyorum." dedi.

Keyifli sohbetler eşliğinde gerçekleşen etkinlikte, Nisan ayında dünyaya gelen personeller ile birlikte günün anısına pasta kesilirken, Başkan Mesut Üner, Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri tarafından hediyeler de takdim edildi.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya