Çatalca Çocukların Fırçalarıyla Renklendi


Çatalca Çocukların Fırçalarıyla Renklendi


Project Image

Çatalca Çocukların Fırçalarıyla Renklendi

20. Erguvan Festivali ile Çatalca Belediyesi her yaş gurubundan vatandaşlara keyifli zamanlar sunmaya devam ediyor. Düzenlenen etkinlikler ve yarışmalarla da şüphesiz festivalin en çok eğlenenleri çocuklar oluyor. 
Çocuk tiyatroları, gösteriler, oyun alanları, spor aktiviteleri ve atölye çalışmaları gibi birçok etkinliğin yer aldığı 20. Erguvan Festivali’nde çocuklar, her gün birbirinden renkli ve eğlenceli aktivitelere katılarak neşeli bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Boyalar ile Çocuklar Özgür Kaldı, Çatalca Rengarenk Oldu

Çocuklar duvar boyama şenliğinde kendileri için hazırlanan duvarları hayallerindeki gibi boyama fırsatı yakalayarak yaratıcılıklarını ortaya çıkardı. Çok sayıda çocuğun ve onlara eşlik eden velinin katılımıyla gerçekleşen etkinlik neşeli anlara ev sahipliği yaptı. Birbirinden eğlenceli pek çok etkinlik ve oyunlarla 20. Erguvan Festivali, çocukların ve ailelerinin unutamayacakları anılarında yerini aldı. Çocuklar Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ve Eşi Aydan Üner’i etkinliğin gerçekleştiği alanda boyalarla karşıladı. Başkan Mesut Üner, Çatalca’nın çocukların fırçalarıyla renklenmesine eşlik ederken, bolca hatıra fotoğrafı da çektirdi.


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya