Çatalca’da Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Kortej Yürüyüşü ile Başladı


Çatalca’da Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Kortej Yürüyüşü ile Başladı


Project Image

7-13 Ekim tarihleri arasında kutlanan Amatör Spor Haftası etkinlikleri Çatalca’da düzenlenen kortej yürüyüşü ile start aldı. 


Hafta boyu sürecek etkinlikler ile 7-13 Ekim Amatör Spor Haftası Çatalca’da birçok renkli görüntüye sahne olacak. 7’den 77’ye her yaştan vatandaşımız sporla buluşacak. Amatör Spor Haftası boyunca ilçemizde eğitim veren hemen her branşta spor aktiviteleri, gösteriler ve etkinlikler Çatalcalılar ile buluşacak. 


Amatör Spor Haftası’nın startının verildiği kortej yürüyüşü Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Başkan Yardımcılarımız, Meclis Üyelerimiz, İlçe Protokolü, Spor Eğitmenleri, sporcularımız ve ailelerinin katılımıyla gerçekleşti. Ziya Altınoğlu Stadyumu’ndan Cumhuriyet Meydanı’na yapılan kortej yürüyüşünün ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okundu. Cumhuriyet Meydanı’ndaki tören Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Seyithan Dağıstanlı tarafından yapılan açılış konuşması ile son buldu. 
Çatalca Kaymakamı İnci Sezer Becel, Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner ve ilçe protokolümüz Amatör Spor Haftası anısına, Çatalca Belediyesi bünyesinde açılan kurslarda eğitim gören sporcularımız ve ilçemizde farklı branşlarda spora gönül veren tüm sporcuların katılımıyla hatıra fotoğrafı çektirdiler.

#BirlikteÇatalcayız


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya