Çatalca’da Cihan Yıldız ve Rubato Rüzgarı Esti


Çatalca’da Cihan Yıldız ve Rubato Rüzgarı Esti


Project Image

Çatalca’da Cihan Yıldız ve Rubato Rüzgarı Esti

20.Erguvan Festivali’nin son gecesinde Çatalca müziğe doydu. Cihan Yıldız ve Rubato seslendirdikleri şarkılarla dinleyicilere muhteşem bir gece yaşattı.
Birbirinden eğlenceli etkinlikler, yarışmalar, animasyonlar, çocuk tiyatroları ve konserlere ev sahipliği yapan Erguvan Festivali ile Çatalcalılar muhteşem bir hafta geçirdi. Son gece dinleyicilerle buluşan ilk isim Cihan Yıldız oldu. Ünlü sanatçının seslendirdiği birbirinden güzel parçalara Mehmetçik Meydanı’nı dolduran yüzlerce kişilik koro da eşlik etti.
Cihan Yıldız’ın konseri sonunda sahneye çıkan Başkanımız Mesut Üner, Onuncu Yıl Marşı’nı Çatalcalılarla birlikte coşkuyla söylemesinin ardından 20. Erguvan Festivali anısına Cihan Yıldız’a hediyesini takdim etti. 
Çatalcalılar Festivalin Son Konserinde Rubato ile Buluştu
Hep bir ağızdan şarkıların söylendiği coşkulu gecede sahneye son olarak Rubato çıktı. Birbirinden eşsiz parçaları Çatalcalılar için seslendiren Rubato, Erguvan Festivali’nin son gününde muhteşem bir konsere imza attı.
Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner 20. Erguvan Festivali’nin son konserinde Çatalcalılarla buluşan Rubato’ya teşekkürlerini sunarak, günün anısına hediyelerini takdim etti.

Başkanımız Mesut Üner festival sonunda, festival boyunca emeği geçen herkese teşekkür ederek, festival alanında açılan stantları ziyaret etti.


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya