Çatalca’nın gururu Gözde, şimdi de Balkan Şampiyonluğu sözü verdi


Çatalca’nın gururu Gözde, şimdi de Balkan Şampiyonluğu sözü verdi


Project Image

Başkan Cem Kara’ya verdiği sözü tutarak Türkiye Şampiyonu olan Çatalca Belediyesi Karate Takımı’nın başarılı sporcusu Gözde Baydemir, şimdi de Balkan Şampiyonu olacağına dair söz verdi.

Çatalca Belediyesi Karate Takımı’nın başarılı sporcusu, Minikler ve Yıldızlar Karate Türkiye Şampiyonu Gözde Baydemir,  Antrenörü Muzaffer Muyan ile birlikte Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’yı makamında ziyaret etti.

Başkan Cem Kara, karatede Çatalca’yı başarıyla temsil eden ve Türkiye Şampiyonu olarak ilçenin gururu olan Milli Sporcu Gözde’yi göstermiş olduğu büyük başarıdan dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 27-29 Nisan 2018’de Sırbistan’ın Belgrad kentinde gerçekleşecek olan Balkan Karate Şampiyonası´nda ülkemizi ve Çatalca’yı temsil edecek olan Gözde, Başkan Cem Kara’ya Balkan Şampiyonu olarak yeniden kendisini ziyaret edeceğini söyledi.

Ziyaret sonunda Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, çalışmalarını aralıksız sürdürerek birçok başarıya imza atan Çatalca Belediyesi Karate Takımı Antrenörü Muzaffer Muyan’ı tebrik ederek, çocuklarını spor yapmaya teşvik eden sporcuların ailelerine de teşekkürlerini iletti.

 


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya