Çatalca’nın Muhteşem Doğasında Keyifli Yürüyüş


Çatalca’nın Muhteşem Doğasında Keyifli Yürüyüş


Project Image

Çatalca’nın Muhteşem Doğasında Keyifli Yürüyüş.

20.Erguvan Festivali’nde doğa severler ve muhteşem doğada yürüyüş yapmak isteyenler Çatalca’da buluştu. 
Çatalca Belediyesi ve Çatalca Kültür ve Turizm Derneği işbirliği ile 20. Erguvan Festivali kapsamında düzenlenen doğa yürüyüşü Ormanlı Mahallemizde gerçekleşti. Erguvan Doğa Yürüyüşü etkinliği cumartesi günü Çatalca’dan ve İstanbul’un birçok ilçesinden gelen doğa severin saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda buluşmaları ile başladı.
Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner ve eşi Aydan Üner, Çatalca Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Al, Belediye Başkan Yardımcılarımız, Belediye Meclis Üyelerimizin de katılım gösterdiği Cumhuriyet Meydanı’ndaki buluşma noktasında Çatalca Kültür ve Turizm Derneği Başkanı ve AK Parti Belediye Meclis Üyemiz Ahmet Rasim Yücel, Çatalca ve doğa yürüyüşünün gerçekleşeceği güzergah hakkında konuklara bilgi verdi. Alanda katılımcıların grup liderlerine Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in teşekkürlerini sunduğu katılım belgeleri, Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Çatalca Cumhuriyet Başsavcısı Orhan Al ile Çatalca Kültür ve Turizm Derneği Başkanı ve AK Parti Meclis Üyemiz Ahmet Rasim Yücel tarafından takdim edildi. 
Doğa yürüyüşü yeşilin ve mavinin bir arada olduğu Ormanlı Mahallemizdeki Durusu Gölü kenarından başlayarak Karadeniz’in en güzel plajlarından biri olan Ormanlı plajına dek devam etti. Doğa yürüyüşünün sonunda Ormanlı Piknik alanında dinlenen yürüyüşçülere belediyemiz tarafından ikramlar sunuldu.


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya