Çatalcalı öğrenciler ücretsiz servisten çok mutlu


Çatalcalı öğrenciler ücretsiz servisten çok mutlu


Project Image

Çatalca Belediyesi, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda ücretsiz öğrenci servisi hizmeti vermeye devam ediyor.

Çatalcalı öğrenciler, yeni eğitim ve öğretim yılında da ücretsiz servis mutluluğu yaşıyor. Çatalca Belediyesi, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda ücretsiz öğrenci servislerini devam ettiriyor. Çatalca Belediyesi tarafından öğrenciler için hazırlanan ücretsiz servisler, tüm eğitim öğretim günleri boyunca kayıt altına alınan öğrencileri evden okula, okuldan eve ulaştırıyor. 

Yerinde kontrol ediliyor

Çatalca Kültür Müdürlüğü tarafından bu yıl ücretli öğrenci servisleri ile ilgili yeni bir düzenlemeye gidildi. Kayıtlı ve kontrollü şekilde gerçekleştirilen hizmette, ücretsiz servis kullanan öğrencilere yaka kartı verileceği belirtilirken, Çatalca Kültür Müdürü Ramazan Ilgın ve ekibi servis noktalarına giderek yerinde kontrol ve tespit çalışması yapıyor. Sabahın erken saatlerinde saha çalışmasına başlayan ekipler, öğrencilerin servise hangi şartlarda bindiklerini kontrol ediyor. Okul çıkış saatlerinde de okul önlerinde servis kullanan öğrencilerin en sağlıklı ve rahat bir şekilde yolculuk etmeleri için kontrollerde bulunan ekipler ayrıca öğrenci velileri ile de görüşerek öneri, istek ve şikâyetlerini dinliyor.

Başkan Cem Kara önemle üzerinde duruyor

Her fırsatta öğrencilerin, öğretmen ve velilerin yanında olduğunu ve onların hayatlarını kolaylaştırmak için çalıştıklarını belirten Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, göreve geldiği günden bugüne ücretsiz öğrenci servisi uygulamasının önemle üzerinde duruyor.

Siz yeter ki çalışın

Başkan Kara konuya dair yaptığı açıklamada, “Öğrencilerimize, evlatlarımıza her zaman ‘Siz yeter ki çalışın, üretin, kendinizi gösterin; bizler sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz’ diyorum. Öğrencilerimiz için ücretsiz servis hizmetimizi bu eğitim-öğretim yılında da veriyoruz” dedi.

 

 

 

 


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya