Civcivlerini alan vatandaşlarımızın yüzleri gülüyor


Civcivlerini alan vatandaşlarımızın yüzleri gülüyor


Project Image

Çatalca Belediyesi’nin hazırlayarak geçtiğimiz aylarda uygulamaya başladığı, “Getir Yumurtanı Götür Civcivini” projesi, vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle büyümeye devam ediyor.

Çiftçilerle, üreticilerle, üretici birlikleriyle, tarım sektörünün tüm paydaşları ile uyum içerisinde ve bir arada hareket ederek, Çatalca’da tarım sektörünü ve yerel ürünleri ileriye taşıma çalışmalarından ödün vermeyen Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, bu konudaki kararlılığını üretilen projelerle hayata geçirmeye devam ediyor.

Vatandaşlarımızın doğal, sağlıklı; yumurta, et tüketmeleri ve bölgemiz yerel tavukçuluğun geliştirmek amacıyla başlatılan ve Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın bu kapsamda önem verdiği projelerden biri olan, “Getir Yumurtanı Götür Civcivini” vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanırken, Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından çıkan civcivlerin dağıtılmasına da devam ediliyor.

Sizler de bu sevimli civcivlere sahip olabilirsiniz

Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, teslim ettikleri yumurtaların kendilerine civciv olarak teslim edilmesi sırasında vatandaşların gülen yüzleri ile karşılaşmanın mutluluğunu yaşarken, projede teslim edilen civciv sayısının bir sonraki çıkımda 1000 rakamına ulaşmak üzere olduğunu belirtiyor.

Sizler de civciv sahibi olabilmek ve sağlıklı gıda tüketebilmek adına projeye katılmak isterseniz, Çatalca Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne başvurarak randevu alabilir ve yumurta teslim ederek 21 gün sonra o sevimli yavrulara sahip olabilirsiniz.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya