Çocuklar “Ürkek Fare” isimli oyunu ilgiyle izledi


Çocuklar “Ürkek Fare” isimli oyunu ilgiyle izledi


Project Image

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara çocukları arkadaşlık ve yardımlaşma temalı “ Ürkek Fare” isimli tiyatro oyunuyla buluşturdu.

Okulların bakımı, temizliği gibi hizmetlerin yanı sıra, eğitime her türlü desteği veren Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, çocukların sosyal ve kültürel gelişimine de önem veriyor. Çocuklar yıl boyu Çatalca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan satranç, bale, resim, piyano gibi çeşitli kurslara katılarak eğitim alabiliyor. Başkan Cem Kara, yarıyıl tatilinde de çocukları unutmayarak onlara“ Ürkek Fare” isimli tiyatro oyununu armağan etti.

Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde tiyatronun güzelliğiyle buluşan çocuklar, zor durumda olan birine yardım etmenin, arkadaşlık ve yardımlaşmanın ne kadar önemli olduğunu anlatan oyunu ilgi ve beğeniyle izledi.

2 Şubat’ta yeni bir tiyatro gösterisi var

Çatalca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından çocuklara yönelik tiyatro gösterilerinin devam edeceği belirtildi. İsa Efe’nin yazdığı Zeynep Necili’nin yönettiği “Sokak Köpekleri Müzikali” isimli oyun, 2 Şubat 2018’ Cuma günü çocukların yoğun ilgisinden dolayı saat 13.00 ve 15.00’da olmak üzere iki ayrı seansta sahnelenecek.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya