Çocuklarımıza 41 Kere Maşallah


Çocuklarımıza 41 Kere Maşallah


Project Image

Çocuklarımıza 41 Kere Maşallah


Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner’in Erguvan Festivali kapsamında sünnet ettirdiği 74 çocuğumuz için mevlid okundu ve muhteşem bir sünnet düğünü gerçekleştirildi. 
20. Erguvan Festivali kapsamında gerçekleştirilen Sünnet Şenliği ile sünnet olan çocuklarımızın ve ailelerinin heyecanına ortak olduk. Yaklaşık bir ay önce sünnetleri gerçekleştirilen 74 çocuğumuz için bugün Ulu Cami’de Mevlid-i Şerif okundu. Edilen dualar sonrası tüm misafirlere sünnet yemeği ikramı gerçekleştirildi.
Sünnet Şenliği’ni gelenek ve göreneklerimize uygun bir şekilde gerçekleştirirken, çocuklarımızın sünnet düğünleri de muhteşem bir organizasyonla yapıldı. Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde çocuklarımıza özel hazırlanan konsept ile çocuklarımız doyasıya eğlenirken, aileleri ve yakınları da onların bu mutluluğuna ortak oldu. Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Meclis Üyelerimizin katılımıyla gerçekleşen düğünde eğlenceli anlar da hediye edilen fotoğraflarla ölümsüzleştirildi. 
Başkanımız Mesut Üner, aileleri ve çocukları tek tek tebrik ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti. Aileler ise Başkanımız Mesut Üner’e teşekkürlerini sundular. Düğün töreni çocuklarımıza bisiklet hediye edilmesiyle son buldu.


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya