Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarını yoğun tempoyla sürdürüyor


Fen İşleri Müdürlüğü çalışmalarını yoğun tempoyla sürdürüyor


Project Image

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri hızlı ve disiplinli bir çalışma temposu ile ilçe genelindeki ihtiyaçlara çözüm üretmeye devam ediyor.

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün ilçenin tüm mahallelerinde gece gündüz demeden görev yapan ekipleri, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın talimatları doğrultusunda, her konuya titizlikle yaklaşarak çözüme kavuşturuyor.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından belirlenen programlar dâhilinde yapılan çalışmalarda alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollardaki parke taşları ve kaldırımlar yenileri ile değiştirilirken, farklı mahallelerde de kilit taşı tamiri, yol bakım, onarım, kaplama, yeni imar yolları açma, metruk binaların yıkımı, yağmur suyu ızgaralarının tamir ve temizliği ile cami ve okul gibi vatandaşların ortak kullanım alanlarının bakım ve düzenlemesi de sürdürülüyor.

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından son olarak Elbasan Mahallesi Gönül Sokak ve Gökçeali Mahallesi Ahsen Çıkmazı Sokak yolunda, İzzettin Mahallesi Taşlıpara Caddesi’nde, Kaleiçi Mahallesi Karaman Sokak yolunda malzeme serimi işlemi yapıldı. Ekipler tarafından Vezirferhatpaşa Caddesi’nin parke taşları da onarıldı.

 


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya