Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını sürdürüyor


Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarını sürdürüyor


Project Image

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, havaların ısınmasıyla birlikte kırsal alan ve ilçe merkezinde birçok konuda çalışmalarını doludizgin sürdürüyor.

Çatalca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Çatalca sınırları içerisinde sokak, cadde, aydınlatma, park, bahçe, meydan, çeşme, okul gibi bütün kamusal alanların yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Birçok mahallede, cadde ve sokaklarda bozulan yolların asfalt yama ile onarım çalışmaları devam ederken, diğer ekipler tarafından da yol yapım, kilitli parke taşı döşeme çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Çalışmalar hız kesmiyor

Yapılan çalışmalar doğrultusunda; İzzettin Mahallesi Bülent Karpat Sokak yoluna malzeme serildi. Kaleiçi Mahallesi Kale Sokak’ta olukların tamiri ve yola parke taşı döşeyen ekipler, Martı Sokak yolunun devamında reglaj çalışması yaptılar. Ekipler ayrıca Atatürk Spor Kompleksi altına imar yolu açarak malzeme serimi yaptı. Celepköy Mahallesi Mimoza Sokak girişinde bulunan parke yolun onarım çalışması gerçekleştirildi. Ayrıca Çakıl Mahallesi’ndeki tarla yollarında greyder ile reglaj çalışması yapıldı. Ferhatpaşa Mahallesi Çağrı Sokak yoluna malzeme serimi yapan ekipler, Çakıl Mahallesi Mustafa Kemal Atatürk Caddesi’nde kaldırımları yenileyerek Sakarya Caddesi güzergâhında dubaların düzenlenmesi çalışmasını gerçekleştirdi.

Öte yandan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince, Çanakça Düğün Salonu’nun boya badana işleri yapılarak kullanıma sunuldu. Ovayenice Mahallesi’ndeki üç adet saç durak ve İzzetin Mahallesi ile Elbasan Mahallesi’ndeki tüm duraklar boyandı. Tarihi Topuklu Çeşmesi’nin kırılan mermerlerinin onarımını gerçekleştiren ekipler son olarak çalışmalarında, Örencik Mahallesi Kibar Sokak No: 7 106 Ada 41 Parsel de bulunan metruk binanın yıkımını gerçekleştirdi.

 


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya