Güreşçilerimiz er meydanından madalyalarla döndü


Güreşçilerimiz er meydanından madalyalarla döndü


Project Image

Çatalca Belediyesi Güreş Takımı, 4. Yalova Güreşleri’ne katıldı. Miniklerde ve teşvikte altın madalyanın sahipleri güreşçilerimiz oldu.

Her yıl ata sporumuzun en iyi şekilde yaşatılıp, gelecek nesillere aktarılması için Çatalca Büyük Yağlı Güreşlerini geleneksel halde düzenleyen Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın spora, sporcuya verdiği önem, Çatalcalı sporcuların katıldıkları karşılaşmalardan madalyalarla dönmesiyle amacına ulaşıyor.

Çatalca Belediyesi Güreş Takımı 23 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 11:00’de start alan Altınova Belediyesi 4. Hersek Yağlı Güreşleri’nde er meydanına çıktı. Her katıldığı müsabakada zorlu rakiplerini yenerek derece alan takımın başarılı güreşçileri Yalova’dan da madalyasız dönmedi. Minikler 1 de Özer Özgür Aslan ve Teşvikte Engin Atar birinci olarak altın madalyanın sahibi oldular.

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Çatalca Belediyesi Güreş Takımını ve bu başarılarda emeği yadsınamaz sporcuların antrenörlerini ve ailelerini tebrik ederek başarılarının devamını diledi.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya