Karate Takımımızdan Uluslararası Başarı Geldi!


Karate Takımımızdan Uluslararası Başarı Geldi!


Project Image

Karate Takımımızdan Uluslararası Başarı Geldi!

13-14-15 Temmuz 2018 tarihlerinde, İstanbul Esenler Hakkı Başar Spor Salonunda düzenlenen ve 33 ülkeden 1500 sporcunun katıldığı 8th International Turkish Open Karate Şampiyonası’nda Çatalca Belediyesi  Karate Takımımız 12 madalya birden alarak turnuvaya damga vurdu.

Çağlar Tahsin turnuvada adeta "parladı"

Takımın genç yaşına rağmen dikkat çeken yeni ismi Çağlar Tahsin Çolak, henüz 8 yaşında olmasına rağmen uluslararası turnuvada 2 altın 1 gümüş madalya alarak organizasyonun en dikkat çeken ismi oldu. En büyük hedefinin Milli Takım yaş grubuna çıkınca ülkemizi temsil etmek olduğunu söyleyen küçük Çağlar önce takıma verdiği destekten dolayı Başkanımız Cem Kara’ya, sonrasında antrenör Muzaffer Muyan’a teşekkür etti.

“Başarımızı;  desteğini bir an olsun esirgemeyen başkanımız Cem Kara’ya borçluyuz”

Yetiştirdiği öğrenciler ile Çatalca’da karate sporuna büyük katkı veren antrenör Muzaffer Muyan; “Başarılarımızı Cem Başkan’a borçluyuz. Çatalca’da yeni yetenekleri keşfetmeye devam edeceğiz. Başkanımızın desteği ile şu ana kadar 6 milli sporcu çıkardık, inşallah çıkarmaya devam edeceğiz.” Dedi.

“Gençlerin spora olan ilgisini arttırmak için her geçen gün daha fazla çalışacağız” diyen Başkanımız Kara; Turkish Open Karate Şampiyonası’nda büyük başarı elde eden karate takımını kutladı ve başarılarının devamını  diledi.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya