Miniklerden muhteşem yıl sonu gösterisi


Miniklerden muhteşem yıl sonu gösterisi


Project Image

Çatalca Belediyesi’nin eğitime verdiği desteğin ilk basamağı olan Bayram Kıran Çocuk Bakımevi öğrenci ve velileri yıl sonu heyecanı yaşadı.

Çatalca Belediyesi Bayram Kıran Çocuk Bakımevi’ne devam eden minikler, dolu dolu geçirdikleri 2017-2018 eğitim dönemini, performanslarıyla tam not aldıkları yılsonu gösterisiyle tamamladı.

Çatalca Belediyesi Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde düzenlenen yıl sonu etkinliğine, Çatalca Belediyesi Başkan Vekili Erhan Güzel, Başkan Yardımcıları Ayhan Tutun, Dursun Duran Kaya ve Ufuk Akın, Belediye Meclis Üyeleri,birim müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve heyecanları gözlerinden okunan öğrenci velileri katıldı.

En değerli yatırım çocuklara yapılan yatırımdır

Programın açılış konuşmasını yapan Çatalca Belediyesi Başkan Yardımcısı Ufuk Akın konuşmasına Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın sevgi, saygı ve selamlarını ileterek başladı.

Başkan Yardımcısı Ufuk Akın konuşmasında, “En değerli yatırım, çocuklara yapılan yatırımdır sloganı ile Bayram Kıran Çocuk Bakım Evi ile okul öncesi eğitime sunduğu katkılardan dolayı Çok saygıdeğer Belediye Başkanımız Cem Kara’ya huzurlarınızda bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Bu sayede çocuklarımıza bir kapı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Başkanımız önderliğinde eğitime yatırım yapmaya devam edeceğiz. Bizler çocuklarımız için yaptığımız her çalışmanın karşılığını, onların gözlerindeki heyecan ve kalplerindeki o sıcacık sevgiyi görerek alıyoruz” ifadelerine yer verdi.

Velilerimize sonsuz teşekkür ediyorum

Konuşmasının devamında öğretmenlere ve öğrenci ailelerine teşekkür eden Başkan Yardımcısı Akın, “Bizler belediye olarak geleceğimiz olan çocuklarımızın doğumlarından itibaren her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Bunu büyük bir görev, büyük bir sorumluluk olarak görüyoruz.

Bayram Kıran Çocuk Bakım Evimizde, Milli Eğitim Müfredatı ile eğitim vererek, mutlu,  geleceğe umut ve güvenle bakabilen bireyler yetiştirebilmek için her biri alanında uzman öğretmen kadromuzla hizmet vermekteyiz. Eğitim süremizde öğretmenlerimiz çocuklarımızın hem öğretmeni, hem de annesi oldular. Çocuklarımıza aile sıcaklığını vererek geleceğe hazırlayan çok saygı değer öğretmenlerimize, bütün personelimize ve Çatalca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum.

Çok saygıdeğer velilerimiz, çok sevgili Çatalcalı hemşehrilerimiz, sizler, Belediyemiz tarafından düzenlenen kurslara çocuklarınızı göndererek bizlere olan güveninizi gösteriyorsunuz. Bizlerde kurslarımızla her biri birbirinden değerli öğrencilerimizin sanatla, sporla, kültürle iç içe olmasının mutluluğunu yaşarken, onların başarılarıyla onur duyuyoruz.

Sizler, Uluslararası 23 Nisan Çocuk Festivalimizde bizlere olan güveninizi her yıl olduğu gibi bu yılda gösterdiniz. Yurt dışından gelen konuklarımıza kapılarınızı, evlerinizi açtınız.

Bizlere olan güveninizi en değerlileriniz olan kıymetli çocuklarınızı Bayram Kıran Çocuk Bakım Evi’ne yani bizlere emanet ederek bir kez daha gösterdiniz. Bizlerde sizlere bu güveni vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Çocuklarını bizlere emanet eden çok saygıdeğer velilerimize, saygı, sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum. Bizlere bu güzel programı yapan çok sevgili çocuklarımızı gözlerinden öpüyorum” şeklinde konuştu.

Hem güldürdüler, hem ağlattılar

Çatalca Belediyesi Bayram Kıran Çocuk Bakımevi’nde eğitim gören minik öğrencilerin, sanat, spor, müzik alanındaki gelişimlerini sergilediği ve renkli kostümleriyle sahnede boy göstererek şarkıları, dansları ve oyunları gerçekleştirdikleri program büyük beğeni toplayarak izleyicilerden yoğun alkış aldı.

Gösteriler ilgiyle izlenirken minik öğrenciler, zaman zaman da davetlilere duygu dolu anlar yaşattı.


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya