Öğrenciler Mezuniyet Sevincini Başkanımız Mesut Üner ile Paylaştı


Öğrenciler Mezuniyet Sevincini Başkanımız Mesut Üner ile Paylaştı


Project Image

Çatalca Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin mezuniyet törenine katılan Belediye Başkanımız Mesut Üner, öğrencilerin heyecanına ve sevincine ortak oldu.

Çatalca Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen törene; Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Aslan, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Yıldız, Çatalca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Erşahin ve Meclis Üyeleri katıldı. 
 
Başkanımız Mesut Üner’in de mezunu olduğu Çatalca Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin mezuniyet töreni öğrencilerin ve ailelerinin de yoğun katılımıyla okulun konferans salonunda gerçekleşti. Başkanımız Mesut Üner yaptığı konuşmada; “Bu okuldan çıkarken çok güzel anılarla ayrıldım. Bizim zamanımızda Endüstri Meslek Lisesi, bütün futbol turnuvalarda hep birinci oluyordu. Gelenek devam ediyordur inşallah. Biz, şampiyon olduktan sonra buradan çok kez Çatalca’ya yürüyerek, şarkılar ve tezahüratlar eşliğinde gittik. Ben iyi bir topçuydum, burada iyi futbol oynamıştım. 3 yıl üst üste şampiyon olmuştuk. Arkadaşlar önünüzde güzel bir yaşam başlayacak. İnşallah bundan sonraki yaşamınızda önce saygı ve sevgi neticesinde okullarınızda başarılı olmanızı diliyorum. Bizlerin üzerine düşecek ne varsa, bir Belediye Başkanı olarak o koltukta oturduğumuz müddetçe ben sizlerin yanında olmaya her zaman söz veriyorum. Her zaman da yanınızda olacağım. Şimdiden buradan sonraki yaşantınızda hepinize başarılar diliyorum. Ailelerinize de çok çok teşekkür ediyorum. Hepinize hayırlı günler diliyorum.” dedi. 

Dereceye Giren Öğrencilere Ödülleri Takdim Edildi

Çatalca Arif Nihat Asya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin başarılarıyla dereceye giren öğrencilerine ödülleri Başkanımız Mesut Üner, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Aslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Erşahin ve Okul Müdürü Veli Kozak tarafından verildi.


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya