Rafet El Roman Muhteşem Şarkılarıyla Çatalca’yı Büyüledi.


Rafet El Roman Muhteşem Şarkılarıyla Çatalca’yı Büyüledi.


Project Image

Rafet El Roman Muhteşem Şarkılarıyla Çatalca’yı Büyüledi


Çatalcalılar 20. Erguvan Festivali’nde birbirinden ünlü sanatçılarla buluşmaya devam ediyor. Ünlü Sanatçı Rafet El Roman şarkılarıyla Çatalca’yı büyüledi. 
Başkanımız Mesut Üner’in davetiyle 20. Erguvan Festivali’ne katılım sağlayan; Avrupa Türk İş Adamları İş Birliği Konseyi Başkanı Aziz Şahin, Bosna Hersek Olovo Belediye Başkanı Cemal Memagiç, Bosna Hersek Olovo Müftüsü Esad Pepiç, Öğretmen Yazar Berna Ocakcıoğlu, Müteahhit Akhan Özay’a teşekkür eden Başkanımız Mesut Üner, kendilerine hediyelerini takdim etti.

Erguvan Festivali’nde birçok etkinlikte olduğu gibi halk konserleri de yoğun katılımla hız kesmeden devam ediyor. Binlerce dinleyici Mehmetçik Meydanı’nı bu kez de Rafet EL Roman’ı dinlemek için doldurdu. Ünlü sanatçı geçmişten günümüze damga vuran birbirinden güzel şarkılarını Çatalcalı hayranları için seslendirdi. 
Sanatçıya tüm parçalarında olduğu gibi “Seni Seviyorum” şarkısında da binlerce kişilik koro eşlik etti. Rafet El Roman’a katılımları için teşekkürlerini sunan Başkanımız Mesut Üner, kendisine günün anısına çiçek takdim etti.


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya