Şampiyon güreşçiler sevinçlerini Başkan Cem Kara ile paylaştı


Şampiyon güreşçiler sevinçlerini Başkan Cem Kara ile paylaştı


Project Image

Okullar Arası Çatalca İlçe Güreş Şampiyonası’nda takım halinde şampiyon olan Çatalca Belediyesi Güreş Takımı sporcuları, kupa ve madalya sevincini Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara ile paylaştılar.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 2016-2017 eğitim ve öğretim yılı, Okullar Arası Çatalca İlçe Güreş Şampiyonası yapılan çekişmeli mücadeleler sonunda tamamlandı. Birçok okulun katılımı ile gerçekleşen müsabakalarda Çatalca Belediyesi Güreş Takımı öğrencileri 2 klasmanda mücadele vererek minik ve yıldızlarda şampiyon oldular.17 birincilik, 4 ikincilik alan güreşçiler diğer okullardan katılan hiçbir sporcuya yenilmeyerek büyük bir başarıya imza attı. 4 ikincilik alan Çatalca Belediyesi Güreş Takımı güreşçileri de yine kendi takımından olan sporculara yenildi.

Başarılarının devamını diledi

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, İlçe Spor Şenliklerinde, Güreş Turnuvasına katılarak müsabakaları izledi ve sporcuların madalyalarını taktı. Kara “Dereceye giren Çatalca Belediyesi Güreş Takımı sporcularını göstermiş oldukları başarıdan dolayı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu.


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya