Spor Akademimizin İlk Adımı Olan Spor Okulları Açılış Törenini Gerçekleştirdik!


Spor Akademimizin İlk Adımı Olan Spor Okulları Açılış Törenini Gerçekleştirdik!


Project Image

Çatalca Belediyesi olarak;  Spor Akademimiz  bünyesinde; Hentbol, Futbol, Basketbol, Voleybol, Karate ve Güreş Branşlarından oluşan yaz okulları açılışını gerçekleştirdik. 
Açılış Töreni; Belediye Başkanımız Mesut Üner, kıymetli eşi Aydan Üner, Belediye Başkan Yardımcılarımız Fehmi Akyüz, Hüseyin Aydın, İkram Kaya, Ömer Erçin, Belediye Genel Koordinatörümüz Yasin Halit Aksoy, Muratbey Mahallesi Sorumlumuz Meclis Üyemiz Lokman Naroğlu, Başkan Danışmanımız Bahadır Süğür ve Çatalcamızın değerli halkının yoğun katılımları ile gerçekleştirildi.
Törene katılan Başkanımız Üner yaptığı açıklamada 'Sevgili Çatalcalılar gerçekten en mutlu olduğum günlerden bir tanesini yaşıyorum. Çünkü siyasi yaşantım boyunca yapacağımız en önemli projelerden bir tanesi de Çatalca'da Spor Akademisini kurmaktı. Çünkü sporun içerisinden gelen birisiyim ve hep sporla iç içe oldum. Spor da  benim yaşantıma çok şey kattı. Bu projeyi başlatırken Başkan Yardımcılarımıza, Meclis Üyelerimize ve Başkan Danışmanlarıma, Müdürlerime ve Teşkilatımıza emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu projeyi şimdilik başlanğıç olarak görüyorum. İnşallah önümüzdeki yıllarda bunun daha iyisini yaparak devam ettirmek istiyoruz. Biz sporu yalnızca yaz okulu olarak değil, bütün bir yıl boyunca burada hocalarımızın da belirleyeceği gençlerimiz ile onlarda istedikleri takdirde kış okulu olarakta devam ettirmek istiyoruz. Burada olan bütün arkadaşlarıma, bizimle beraber burada mücadele eden bütün herkese çok teşekkür ediyorum' şeklinde açıklamalarda bulundu. 

Yüzme Okulu Projesi!

Açıklamalarına devam eden Başkanımız Üner 'Temmuz Ayının 22'sinden itibaren 5-8 yaş gurubunda yüzme okulu ile ilgili girişimlerde bulunduk. Çatalcamız da bu şekilde imkanlar kısıtlı olmasından dolayı Selimpaşa'da bulunan özel bir okul ile anlaşma yaptık. 5-8 yaş aralığında bulunan 120 kişi ile sınırladık. Buradan ailelerimiz ile beraber o okula gidiş-dönüşünü sağlayacağız. Önümüzdeki yıl yüzme kursunu kendi bünyemizde açmak istiyoruz' müjdesini verdi.

Güreşçilerimize ve Karate Takımımıza Teşekkür!

Açıklamalarına devam eden Başkanımız Mesut Üner 'Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Çatalcamızın ismini yaşatan bütün güreşçilerimize de çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Uluslararası başarılara imza atan Karate Takımımıza  da teşekkür ediyorum. Bu iki branşta benden önce kuruldu. Benden önce hizmet eden Cem Başkana da teşekkür ediyorum. Burada emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum' şeklinde açıklamalarda bulundu. 

Açıklamalarına devam eden Başkanımız Mesut Üner 'Çatalca'da 31 Mart'tan sonra hep şunu söyledik: Bundan sonra Çatalcayı birlikte yönetmek için söz verdik. Bu sözümüzü yerine getirmek için mücadele ediyoruz. Ben şimdiden bütün ailelere ve bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum' diyerek açıklamalarını sonlandırdı.
Başkanımız Üner konuşmalarının ardından alanda bulunan vatandaşlar ile hatıra fotoğrafı çektirdi.


Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya