Tüm Gazilerimizi Saygı ve Minnetle Anıyoruz!


Tüm Gazilerimizi Saygı ve Minnetle Anıyoruz!


Project Image

Tüm Gazilerimizi Saygı ve Minnetle Anıyoruz!

19 Eylül Gaziler Günü kapsamında gün boyu düzenlenen programlarda Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Çatalca’daki Gaziler ile bir araya geldi.  
Gazi Mustafa Kemal Atatürk gibi “Gazi” unvanı alan kahramanlara armağan edilen 19 Eylül Gaziler Günü tüm yurtta kutlanırken, Çatalca’mızdaki ilk program Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen çelenk töreni ve anma programı ile başladı. İlçe Kaymakamı İnci Sezer Becel, Çatalca Belediye Başkanımız Mesut Üner, Belediye Başkan Yardımcılarımız ve Meclis Üyelerimizin katıldığı törende Çatalca Muharip Gaziler Derneği Başkanı Fethi Kansu ve Gaziler de hazır bulundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'mızın okunmasının ardından çelenk sunumu ile devam eden program, günün anlam ve önemini belirten konuşmaların yapılmasıyla son buldu. 
Başkanımız Mesut Üner, çelenk töreninin ardından Çatalca Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti. Başkanımız Mesut Üner, Gaziler Derneği'ni ziyaretinin ardından öğle yemeğinde de Gaziler ve şehit aileleri ile bir araya geldi. Başkanımız Mesut Üner, vatanımız uğruna canlarını çekinmeden feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anarken, saygı ve minnet duygularını sunduğu kahraman Gazilerimizin de Gaziler Günü’nü kutladı.

#BirlikteÇatalcayız


Haber ile ilgili resim galerisi

Sosyal Medyada Paylaş

Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya