Haziran Meclisi 1.Birleşimi Gerçekleştirildi.

Haziran Meclisi 1.Birleşimi Gerçekleştirildi.

Çatalca Belediye Meclisi 2024 yılı Haziran ayı toplantısının 1. Birleşimi, 3 Haziran 2024 Pazartesi günü saat 11.00’de Belediyemiz Meclis Salonunda,Başkan Erhan Güzel başkanlığında gerçekleştirildi.

Meclisin açılış konuşmasını yapan Başkan Erhan Güzel, gündem maddeleri öncesinde Haziran ayında yer alan özel gün ve haftalar ile ilgili kutlama mesajlarında bulundu.

Meclis toplantısında;
Gündemin ilk maddesi olan, Çatalca Belediyesi Teşkilatı, Kuruluş, Görevleri ve Sorumlulukları Yönetmeliği ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğü'nün teklifi oy birliğiyle kabul edildi.
2. gündem maddesi; Çatalca Belediyesi Teftiş Kurulu Müdürlüğü Görev ve Çalışma Yönetmeliği ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğü'nün teklifi, oy birliğiyle kabul edildi.
3. gündem maddesi; Çatalca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nün Görev ve Çalışma Yönetmeliğinin görüşülmesi ile ilgili teklifi oy birliğiyle kabul edildi.
4. gündem maddesi; Çatalca Belediyesi Çocuk Gündüz Bakımevleri Yönetmeliği ile ilgili Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü'nün teklifi oy birliğiyle kabul edildi.
5. gündem maddesi; Çatalca Belediyesi Sosyal İşler ve Yardım Esasları Yönetmeliğinin revize edilmesi ile ilgili Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün teklifi oy birliğiyle kabul edildi.
6. Gündem Maddesi; Çatalca Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü'nün Kuruluş, Görev, Yetki, Atama ve Sorumlulukları ile Çalışma Usul ve Esasları hakkında Yönetmelik ile ilgili teklifi oy birliğiyle kabul edildi
7. Gündem Maddesi; İlçemiz Ferhatpaşa Mah. 212 ada 1 parselde yapımı tamamlanan ticaret merkezine "Çatalca Belediyesi Çağlayan Ege Ticaret Merkezi" isminin verilmesi ile ilgili Emlak ve İstimlak Müdürlüğü'nün teklifi oy birliğiyle kabul edildi.
8. Günden Maddesi; Ek bütçe ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğü'nün teklifi perşembe görüşülmek üzere plan bütçe komisyonuna havale edilmiştir.

Çatalca Belediye Meclisi Haziran 2024 2. Birleşimi 6 Haziran 2024 Perşembe günü saat 11.00’de toplanmak üzere sona erdi.

Önceki HaberÇatalca Belediyesi 2024 Haziran I 1.Birleşim Meclis Gündemi
Sonraki HaberMinik Eller Toprakla Buluştu.