Ramazan Bayramımız Çatalca’da Bir Başka Güzel

Çatalca Belediye Başkanımız Erhan Güzel ilçemizde Ramazan Bayramımızı sabahın ilk ışıklarından itibaren vatandaşlarımızla bir araya gelerek kutladı.

Çatalca Belediye Başkanımız Erhan Güzel Ramazan Bayramının ilk gününü ilçe halkımızla bayramlaşarak geçirdi.

Bayram namazı için vatandaşlarımıza daha önceden verdiği sözü tutarak Aydınlar Mahallemize giden Başkanımız Erhan Güzel bayram namazı öncesi ve sonrasında mahalle sakinlerimizle bayramlaştı.

Başkanımız Erhan Güzel büyüklerini unutmadı

Çatalca’da birlik ve beraberlik coşkusunun Ramazan Bayramı ile taçlandığı günde Başkanımızın ikinci durağı doğup büyüdüğü baba ocağı Elbasan Mahallemiz oldu. Ailesi ve mahallelerimizle bayramlaşan Başkanımız Erhan Güzel, “Rahmet, bereket ve huzur dolu bir Ramazan ayını daha idrak ederek bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramın olmazsa olmazı kıymetli büyüklerimizin ellerinden öpmek, çocuklarımızla bayram coşkusunu paylaşmaktır” sözleriyle tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutladı.

Maneviyatı yüksek duygularımız devam etmeli

İlçe protokolümüz ve vatandaşlarımız resmi bayramlaşma töreninde Başkanımız Erhan Güzel ve İlçe Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş ile bir araya geldi.

Törende bir konuşma yapan Çatalca Belediye Başkanımız Erhan Güzel, sözlerine emniyet teşkilatımızın 179. Kuruluş yıl dönümünü kutlayarak başladı. Huzur ve güvenliğimiz için gece gündüz demeden çalışan emniyet mensuplarına gönülden teşekkürlerini sunan Başkanımız Erhan Güzel, gazilerimize şifa, şehit polislerimize Allah’tan rahmet diledi. “Yüreklerimizi birleştiren, kardeşliğimizi pekiştiren, rahmet, bereket ve hoşgörü dolu bir Ramazan ayımızın daha sonuna geldik” sözleriyle devam ettiği konuşmasında, “Maneviyatı çok yüksek olan Ramazan ayımızı hep birlikte idrak ettik. Ramazan ayımız yardımlaşmanın, dayanışmanın en güzel ifade edildiği bir ay olarak birbirimizle sofralarımızı paylaştık. Ramazan ayındaki bu maneviyatı yüksek duyguların bundan sonraki 11 ayda da bir daha ki Ramazan ayına kadar da önce ilçemizde, sonra İstanbulumuzda ve ülkemizde ve tüm İslam Aleminde, aynı şekilde, aynı birlik beraberlik içerisinde devam etmesini diliyorum” ifadelerine yer vererek ilçemizin, ülkemizin ve tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

Başkanımız Erhan Güzel bayramı halkımızla geçirdi

Başkanımız Erhan Güzel ve İlçe Kaymakamımız Erdoğan Turan Ermiş daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve İtfaiye Amirliğini ziyaret ederek bayramlaştı. İlyas Çokay Devlet Hastanesi’ne bayram ziyareti gerçekleştiren Başkanımız Güzel ve Kaymakamımız Ermiş burada sağlık çalışanlarımız, hastalarımız ve yakınları ile görüşerek bayramlarını kutladı, acil şifalar diledi.

İlçemizin huzur ve güvenliğini tesis eden polislerimizi görevleri başında ziyaret eden Başkanımız Erhan Güzel, günlerini kutlayarak sağlıklı, mutlu bayramlar diledi.

Başkanımız Erhan Güzel yoğun bayram programına Cumhuriyet Meydanında vatandaşlarımızla bayramlaşarak devam ederken Polis Haftası nedeniyle Çatalca Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği tarafından koordine edilen lokma dağıtımına katılarak halkımıza lokma ikramında bulundu.

Önceki HaberBelediye Başkanımız Erhan Güzel Kararların İlçemize Hayırlı Olmasını Diledi
Sonraki Haber“Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir.” Mustafa Kemal Atatürk