Çatalca Belediyesi Haberler

Çatalca Belediye Başkanlığı'ndan İhale İlanı

Mülkiyeti Belediyemize ait Gayrimenkuller 24/01/2017 Salı günü Saat' 09.30'da 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu' nun 45. maddesine göre, Çatalca Belediye Başkanlığı Encümen Salonunda açık teklif usulü kiraya verilecektir.

...


Çatalca Belediyesi’nden Karla Mücadele Seferberliği

Çatalca Belediyesi ekipleri kar yağışının meydana getirdiği olumsuzlukları ortadan kaldırmak ve ilçedeki günlük yaşamın aksamaması için çalışmalarına ara vermeksizin devam ediyor.

Ana arterleri temizleyen ekipler, otobüs güzergâhları...


Karla mücadele, Kriz Masasının yoğun mesaisi ile devam ediyor

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara önderliğinde, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve bağlı personelle oluşturulan Kriz Masası, karla mücadele çalışmalarını gece gündüz devam ettiriyor.

24 saat kesintisiz hizmet anlayışı ile vatandaşlarımızı...


Öğrenciler ailelerine teslim edildi

İstanbul'da beklenen kar yağışı dün akşam saatlerinde başladı. Çatalca’da yoğun ve hızlı şekilde başlayan kar yağışı nedeniyle olumsuzluk yaşayan vatandaşların yardımına Çatalca Belediyesi yetişti.

Çatalca’da beklenen kara hazırlıklı olan &Ccedi...


Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, 24 saat görev başında

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, yoğun kar fırtınası altında da vatandaşları yalnız bırakmadı. Başkan Cem Kara kazalar nedeniyle saatlerce yolda kalan vatandaşlarımızın gecenin geç saatlerine kadar yanında oldu.

İstanbul'da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı gece ...


Başkan Cem Kara vatandaşlara seslendi

Çatalca Belediye Fen işleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, sabah saatleri itibari ile çalışmalarına devam ediyor.

Özellikle sağlık kuruluşları ve eğitim kurumlarına ulaşımın sorunsuz bir şekilde sağlanması için bu kurum ve kuruluşlara gid...


Çatalca Belediyesi Nöbette

06.01.2017 Cuma günü akşam saatlerinde İstanbul ve Çatalca'da başlayacak yoğun kış koşulları nedeniyle Çatalca Belediyesi 24 saat  nöbetçi personel bulunduracaktır. Belediyemize ulaşabileceğiniz irtibat numaraları aşağıdadır.

 


Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya