Çatalca Belediyesi Haberler

Kaleiçi Mahallesi 353 ada 2, 3, 4 ve 15 nolu parsellere...

Çatalca Belediye Meclisi’nin 08.04.2016 tarih ve 31 sayılı kararıyla uygun bulunan Meclis Kararı ve eki Kaleiçi Mahallesi 353 ada 2, 3, 4 ve 15 nolu parsellere ilişkin 1/1000 ölçekli Çatalca Merkez ve Yakın Çevresi Revizyon Uygulama İmar Planı değişik...


CEM Vakfı’ndan Başkan Cem Kara’ya Ziyaret

Cem Vakfı Genel Müdürü Hıdır Akbayır, Çatalca Cemevi Şube Başkanı Rıza Yazıcı, Yönetim Kurulu Üyeleri Rafet Ürek, Songül Çuhadar, Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara'yı ziyaret etti. Cem Vakfı Genel Müdürlüğü’ne y...


Başkan Cem Kara’dan Engelli Vatandaşlarımıza Mesaj Var

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, hayatın her alanında engelli vatandaşların yaşam kalitesini artırmak, huzur ve refahını sağlamak için çalıştıklarını belirtti.

“&...


Engelli Çocuklardan Muhteşem Program

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, Çatalca Kaymakamlığı Engelliler Eğitim ve Toplumsal Destek Merkezi tarafından engelliler günü kapsamında yapılan programa katıldı.

Çatalca Engelliler Eğitim ve Toplumsal Destek Merkezi 3 Aralık Dünya...


Hizmet İçi Eğitime Önem Veriyoruz

Hizmet içi eğitimlere ve çalışanların bilgilerinin tazeliğine önem veren Çatalca Belediyesi, Marmara Belediyeler Birliği işbirliğinde eğitim semineri düzenledi.

Marmara Belediyeler Birliği ve Çatalca Belediyesi arasında imzalanan &l...


Adres & İletişim

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi Vezir Ferhatpaşa Caddesi No:50 Çatalca / İstanbul

  • Telefon: 444 61 02

  • Faks: 0212 924 88 01

Sosyal Medya